praha-servis-pocitacu.cz

Instalace operačního systému v Praze

Nabízíme kompletní pomoc s instalací a přeinstalací operačního systému Windows (Windows XP, Windows 7, Windows 8 a 8.1, Windows 10 a Windows 11) a Linux (Ubuntu, Fedora, Mint, OpenSuse a další) v Praze a okolí. Nezáleží, jestli jde o stolní počítač nebo notebook. Pomůžeme s osobním počítačem i s flotilou notebooků, jako specialisté na operační systémy si poradíme s každým problémem.

Novinka - Windows 11

5. října 2020 uvolnila společnost Microsoft nový operační systém s označením Windows 11. Kontaktujte nás pro více detailů k možnosti instalace Windows 11 na váš počítač.

Konec podpory Windows 7

14. ledna 2020 skončila podpora systému Windows 7, doporučujeme tak co nejdříve přeinstalovat Váš systém na nejnovější systém Windows 10. Více informací naleznete na stránkách společnosti Microsoft.

Reinstalace Windows

Reinstalace Linux

Kromě operačního systému Windows instalujeme také operační systém Linux - distribuce Ubuntu, Mint, Fedora, Suse, Mandriva a další. Výhodou Linuxu je bezpečnost, stabilita a cena. Je totiž zdarma, zaplatíte tak pouze instalaci. V současné době je možné nainstalovat s Linuxem také kancelářský balík Libre Office, který je taktéž zdarma.

Cena přeinstalace operačního systému

Cena za odvedenou práci se řídí platným ceníkem služeb. V některých případech je cena stanovena individuálně dle náročnosti konkrétního případu.

Kontaktní formulář

Máte otázky k instalaci operačního systému, napište nám prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte!

* povinné údaje

© 2024 Ing. Václav Málek | Servis počítačů Praha | Pronájem e-shopu | Kontakt | Partneři | Vytvořil - Webdesign Karlovy VARY