praha-servis-pocitacu.cz

Přeinstalování Windows 11 v Praze

Dne 5. 10. 2021 společnost Microsoft uvolnila nový operační systém Windows 11 k bežnému použití. Nabízíme vám tak kompletní pomoc s instalací a přeinstalací operačního systému Windows 11. Nezáleží nám, jestli jde o stolní počítač nebo notebook. Pokud nás kontaktujete s podrobnostmi, ověříme, že Windows 11 je kompatibilní i s vašímm počítačem a pokud vše půjde dobře, Windows 11 na váš počítač nebo notebook také nainstalujeme. Výsledkem bude nainstalovaný operační systém včetně všech aktualizací. Pro majitele počítačů se systémem Windows 10 by měl být upgrade na nejnovější verzi systému zdarma. Pomůžeme vám i se zálohou dat.

V případě, že došlo k poruše pevného disku a vy potřebujete nainstalovat Windows 11 na nový pevný disk. Již od Windows 8 je legálnost systému ověřována digitální licencí, není nutné dokládat instalační klíč systému.

Konec podpory Windows 7

14. ledna 2020 skončila podpora systému Windows 7, doporučujeme tak co nejdříve přeinstalovat Váš systém na systém Windows 10 nebo na nejnovější systém Windows 11. Více informací naleznete na stránkách společnosti Microsoft.

Cena reinstalování Windows 11

Cena za odvedenou práci se řídí platným ceníkem služeb. V některých případech je cena stanovena individuálně dle náročnosti konkrétního případu.

Kontaktní formulář

Máte otázky k instalaci Windows 11, napište nám prostřednictvím formuláře níže nebo nám zavolejte!

* povinné údaje

© 2024 Ing. Václav Málek | Servis počítačů Praha | Pronájem e-shopu | Kontakt | Partneři | Vytvořil - Webdesign Karlovy VARY