praha-servis-pocitacu.cz

Přeinstalování Windows XP v Praze

I přes ukončenou podporu tohoto operačního systému ze strany Microsoftu nabízíme kompletní pomoc s instalací a přeinstalací operačního systému Windows XP. Nezáleží nám, jestli jde o stolní počítač nebo notebook. Pomůžeme vám i v případě, kdy došlo na vašem PC k poruše pevného disku a vy potřebujete instalovat Windows XP na nový pevný disk. Podmínkou přeinstalace je legálně zakoupený operační systém Windows 10, ať již při nákupu počítače nebo samostatně. Můžeme Windows XP přeinstalovat, případně poradit s přechodem na novější systém.

Konec podpory Windows 7

14. ledna 2020 skončila podpora systému Windows 7, doporučujeme tak co nejdříve přeinstalovat Váš systém na nejnovější systém Windows 10. Více informací naleznete na stránkách společnosti Microsoft.

Cena reinstalování Windows XP

Cena za odvedenou práci se řídí platným ceníkem služeb. V některých případech je cena stanovena individuálně dle náročnosti konkrétního případu.

Kontaktní formulář

Máte otázky k instalaci Windows XP, napište nám prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte!

* povinné údaje

© 2023 Ing. Václav Málek | Servis počítačů Praha | Pronájem e-shopu | Kontakt | Partneři | Vytvořil - Webdesign Karlovy VARY