praha-servis-pocitacu.cz

Výměna pevného disku (HDD) v počítači nebo notebooku

Nabízíme nabízíme výměnu pevného disku ve vašem počítači nebo notebooku. Pokud potřebujete vyměnit pevný disk ať už z důvodu poruchy disku nebo pouze jako součást vylepšení a zrychlení počítače nebo notebooku, pomůžeme vám. Instalujeme jak klasické plotnové pevné disky (HDD) tak i rychlé SSD disky a to včetně M.2 SSD disků (SATA i NVMe).

V případě, že je to možné zachráníme z vašeho disku data. V případě těžšího poškození disku doporučíme specializovanou firmu.

Pevné disky také klonujeme - a to jak 2,5" nebo 3,5" SATA, tak i M.2 SSD SATA / NVMe.

Pomůžeme i v případě, že váš notebook disponuje 2 sloty pro pevný disk (M.2 i klasický SATA konektor), ale od výrobce je součástí notebooku pouze jeden disk. Dojde tak k výraznému nárustu kapacity notebooku. Vybereme vhodný disk, nainstalujeme jej do notebooku a vyzkoušíme. S výběrem pevného disku můžeme poradit i disk následně zakoupit, ale můžete pevný disk i sami zakoupit, my následně provedeme jeho výměnu typicky do jednoho pracovního dne.

Cena za instalaci pevného disku

Cena za odvedenou práci se řídí platným ceníkem služeb. Cena za instalaci disku závisí na tom, zda-li je nutné v počítači přeinstalovat operační systém, zda-li je nutné zálohovat a obnovit data apod. Konkrétní cenu Vám zašleme po úvodní konzultaci vašich požadavků, kontaktujte nás nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Máte zájem o výměnu pevného disku nebo konzultaci? kontaktujte nás!

* povinné údaje

© 2024 Ing. Václav Málek | Servis počítačů Praha | Pronájem e-shopu | Kontakt | Partneři | Vytvořil - Webdesign Karlovy VARY