praha-servis-pocitacu.cz

Klonování pevných disků v počítači nebo notebooku

V případě, že máte zájem o výměnu pevného disku v počítači nebo notebooku a chcete zachovat všechna uživatelská data (nainstalovaný software i data), je možné využít službu klonování pevného disku. Při klonování je vytvořena identická kopie disku na novém mediu, které následně stačí fyzicky nainstalovat do počítače nebo notebooku. Notebook i počítač poté znovu startuje jako s původním diskem. Klonování se typicky používá při přechod na rychlý SSD disk, nebo při výměně SSD disku za nový s vyšší kapacitou. Jsme schopni provést klon jak klasických SATA 2,5" disků tak i nových M.2 SSD jak s rozhraním SATA, tak i disků s rozhraním NVMe.

Klonování disku není možné využít při závadě pevného disku.

Cena za klonování pevného disku

Cena za odvedenou práci se řídí platným ceníkem služeb. Konkretní cenu vám ale vždy sdělíme po úvodní konzultaci vašich požadavků před realizací případu. Kontaktujte nás nebo vyplňte kontaktní formulář níže na stránce.

Kontaktní formulář

Máte zájem o naklonování pevného disku nebo o konzultaci ke klonování? Vyplňte kontaktní formulář, obratem vás budeme kontaktovat. Využít můžete i ostatní kontakty!

* povinné údaje

© 2021 Ing. Václav Málek | Servis počítačů Praha | Kontakt | Partneři | Webové stránky vyrobil webdesign-kv.cz