praha-servis-pocitacu.cz

Instalace SSD disku do počítače

Nabízíme instalaci rychlých SSD disků do vašeho počítače nebo notebooku. Ceny SSD disků se postupně dostávají na přijatelnou úroveň pro běžné použití a proto evidujeme zvýšený zájem o instalaci této komponenty. Nový SSD disk dokáže (např. spolu s lepší RAM pamětí) výrazně vylepšit výkon starších počítačů. Instalujeme SSD disky renomovaných výrobců, případně si můžete SSD disk sami zakoupit a my vám jej do notebooku nainstalujeme a vše připravíme k normálnímu použití. Pokud to bude nutné tak vám spolu s výměnou disku přeinstalujeme operační systém a provedeme zálohu a obnovu dat.

Pevné disky také klonujeme - a to jak 2,5" nebo 3,5" SATA, tak i M.2 SSD SATA / NVMe.

Instalace M.2 SSD disků

Spolu s SSD disky s klasickým SATA rozhraním instalujeme do notebooku nebo počítače také disky s rozhraním M.2 a to jak SATA, tak i NVMe. Pokud si nejste jisti jaký disk je vhodný do vašeho notebooku, využijte níže uvedený kontaktní formulář, rádi vám s výběrem poradíme.

Cena za instalaci SSD disku

Cena za odvedenou práci se řídí platným ceníkem služeb. Cena za instalaci disku závisí na tom, zda-li je nutné v počítači přeinstalovat operační systém, zda-li je nutné zálohovat a obnovit data apod. Cena každého případu se tak může lišit od ceníkových cen, konkretní cenu vám ale vždy sdělíme po úvodní konzultaci vašich požadavků před realizací případu. Vyplňte a odešlete kontaktní formulář níže na stránce, ozveme se vám s možnostmi pro váš počítač či notebook.

Kontaktní formulář

Máte zájem o instalaci SSD disku nebo o konzultaci? Kontaktujte nás!

* povinné údaje

© 2024 Ing. Václav Málek | Servis počítačů Praha | Pronájem e-shopu | Kontakt | Partneři | Vytvořil - Webdesign Karlovy VARY