praha-servis-pocitacu.cz

Výměna baterie notebooku

Pokud již váš notebook nevydrží fungovat na baterii ani několik minut, řešením je výměna baterie. Jsme schopni vyměnit baterii ve většině notebooků. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli baterií. Dle modelu notebooku baterii objednáme, po předání notebooku baterii vyměníme a celý notebook s novou baterií důkladně otestujeme.

Výměnu provedeme i v případě, že máte baterii již zakoupenou. Tento krok podstatně urychlí celý proces výměny baterie.

Pokud máte zájem o výměnu baterie ve vašem notebooku odešlete vyplněný kontaktní formulář umístěný níže na stránce. Budeme vás obratem kontaktovat.

Značky notebooků ve kterých měníme baterii

Postup výměny baterie v notebooku

Baterii do notebooku můžete mít vlastní nebo ji po předchozím odsouhlasení ceny objednáme za vás u našeho ověřeného dodavatele. Pro informaci o ceně baterie nám prosím zašlete přesný model notebooku včetně sériového čísla, které je uvedeno na štítku notebooku typicky na jeho zadní straně. Celý štítek můžete vyfotit a zaslat na adresu praha[zavinac]vaclavmalek.cz. V případě, že budeme mít baterii fyzicky u sebe, provádíme výměnu obvykle do jednoho pracovního dne.

Cena nové baterie do notebooku

Cena baterie se liší v závislosti na modelu notebooku a parametrech baterie. Cenu baterie vám sdělíme na vyžádání. Nákup baterie můžeme zajistit ve spolupráci s ověřenými dodavateli my, nebo si její nákup můžete zajistit i sami. Cena za odvedenou práci se řídí platným ceníkem služeb. Kontaktuje nás pro více podrobností.

Kontaktní formulář

V případě, že máte zájem o výměnu baterie ve vašem notebooku, napište nám prosím prostřednictvím formuláře, o který model notebooku se jedná. Obratem vám zašleme cenovou nabídku. Máte jiné otázky? Kontaktujte nás!

* povinné údaje

© 2024 Ing. Václav Málek | Servis počítačů Praha | Pronájem e-shopu | Kontakt | Partneři | Vytvořil - Webdesign Karlovy VARY