praha-servis-pocitacu.cz

Prodej notebooků Praha

Nabízíme prodej notebooků v Praze. Velký důraz klademe na analýzu vašich požadavků, tedy k čemu je notebook primárně určen, jaký je váš rozpočet a další faktory. Na základě informací od vás navrhneme několik variant a společně vybereme ten nejvhodnější notebook. Díky tomuto přístupu jsme schopni našim zákazníkům ušetřit značné finanční prostředky, protože s námi máte jistotu, že zakoupený notebook bude přesně vyhovat vašim potřebám. Nebudete platit za výkon, který stejně nevyužiteje.

Notebooky od nás jsou vybaveny převážně operačním systémem Windows, ale jsme schopni nainstalovat také Linux, dle požadavků zákazníka. Notebooky dodáváme již otestované. Notebook poprvé zapneme, nainstalujeme všechny aktualizace, základní software jako je přehrávač videí, základní antivirový sofware a další dle požadavku zákazníků.

Cena notebooku

Cena za nový notebook záleží vždy na konkrétních požadavcích zákazníka. Jsme schopni dodat notebook pro základní kancelářskou práci stejně jako nejvýkonnější profesionální nebo herní notebooky na trhu. Jsme schopni nabídnou atraktivní ceny. Kontaktujte nás, zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci nového notebooku.

Kontaktní formulář

Máte otázky k novému notebooku? Kontaktujte nás nebo vyplňte jednoduchý nezávazný formulář níže!

* povinné údaje

© 2024 Ing. Václav Málek | Servis počítačů Praha | Pronájem e-shopu | Kontakt | Partneři | Vytvořil - Webdesign Karlovy VARY