praha-servis-pocitacu.cz

Školení práce na počítači pro seniory

Na základě ohlasů našich zákazníků nabízíme službu školení práce na PC pro seniory. Naučíme vás, jak se zorientovat ve složitém světě internetu. Pomůžeme s nákupem nového počítače nebo notebooku. Vysvětlíme, jak funguje internet. Naučíme vás používat email a Skype, abyste mohli být v konktaktu s rodinou.

Pokud vás zajímá, jak být v kontaktu s rodinnou např. pomocí Skype, Facebooku a další moderních komunikačních nástrojů, rádi Vám pomůžeme. Nabízíme vstřícný přístup k Vašim požadavkům, vše si ukážeme tak, abyste byli i vy schopni komunikovat s rodinnou, případně používat počítač nebo tablet k Vaší plné spokojonesti. Vše v klidu v pohodlí Vašeho domova, přijedeme za Vámi.

Ovládání tabletu

Již několik nejde jenom o počítače nebo notebooky, ale také tablety a chytré mobilní telefony. Pomůžeme Vám s instalací a používáním aplikací na Váš tablet s operačním systémem Android.

Cena školení práce na PC

Cena za odvedenou práci se řídí platným ceníkem služeb. V některých případech je cena stanovena individuálně dle náročnosti konkrétního případu.

Kontaktní formulář

Chtěli byste se naučit pracovat s počítačem nebo tabletem? Chtěli byste zavolat rodině pomocí Skype? Zavolejte nám nebo vyplňte jednoduchý nezávazný formulář níže a my Vás budeme obratem kontaktovat!

* povinné údaje

© 2024 Ing. Václav Málek | Servis počítačů Praha | Pronájem e-shopu | Kontakt | Partneři | Vytvořil - Webdesign Karlovy VARY